Noclegi w Beskidach

Noclegi Ustroń: Willa Koba

ul. Reja 5

43-450 Ustroń

tel.: 33 858 77 40


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 100 zł do 400 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: 16


Opis obiektu:

Willa w Ustroniu ma przyjemność zaprosić Państwa do pięknie położonego Ustronia. Elegancja, solidność i wysoki standard usług zapewnią Państwu miły i wyjątkowy wypoczynek. Do dyspozycji Państwa oddajemy 40 eleganckich miejsc noclegowych, restaurację, salę konferencyjną, Spa, Pub oraz parking. Usytuowanie Willi Koba w centrum Ustronia umożliwia korzystanie z większości atrakcji uzdrowiska bez konieczności dalekich dojazdów. W naszej Willi o każdej porze roku poczują się Państwo wyjątkowo komfortowo, zaznając wypoczynku i relaksu.

Oferujemy Państwu 16 elegancko i komfortowo wyposażonych pokoi, które tworzą znakomite warunki do odpoczynku. Wszystkie wyposażone są w łazienkę, telewizor LCD, telefon, gniazdko internetowe. W cenę (100 zł/osoba) wliczone jest śniadanie. Przy dłuższych pobytach oraz grupach udzielamy rabatów. Możliwość wykupienia obiadokolacji (35 zł). Dzieci do lat 3 - pobyt bez świadczeń. Dzieci do lat 12 - 40% zniżki (przy dwóch osobach pełnopłatnych). Łóżeczko dziecięce - 20 zł/doba. Parking bezpłatny.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy także rzymską łaźnię parową. Dzięki panującym w łaźni warunkom odprężycie Państwo zarówno umysł jak i ciało. Po kąpieli w łaźni parowej zapraszamy do natrysku wrażeń i pokoju relaksu, gdzie przy dźwiękach muzyki można odpocząć na podgrzewanych ławach. W naszym SPA, proponujemy Państwu również kapsułę Body Space (bieżnia podciśnieniowa), rollmasaż oraz wysokiej klasy nowoczesne solarium.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.beskidy-noclegi.pl

www.beskidy-noclegi.pl © Noclegi w Beskidach, 2010-2011

Template Licence