Noclegi w Beskidach

Noclegi Ustroń: D.W. Mazowsze

ul. Stroma 6

43-450 Ustroń

tel.: 33 854 25 59


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 65 zł do 210 zł

Miejsc noclegowych: 91, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Mazowsze SPA znajduje się na południu Polski w znanej ze względu na swoje walory klimatyczne miejscowości uzdrowiskowej Ustroń. Położone jest w malowniczej Dolinie Potoku Jaszowiec u stóp tak popularnych szczytów jak Czantoria i Równica.

Mazowsze SPA jest doskonałą propozycją na całoroczny wypoczynek, ponieważ w Ustroniu sezon wypoczynkowy się nie kończy. Latem do wypoczynku zachęcają górskie szlaki turystyczne, trasy rowerowe, imprezy plenerowe, krystalicznie czysta rzeka a zimą świetnie przygotowane stoki narciarskie, kuligi i mnóstwo innych atrakcji w klimacie góralskim. To wszystko sprawia, że Mazowsze SPA jest idealnym miejscem na rodzinne i służbowe wypady w serce Beskidów.

Do dyspozycji gości pozostaje 91 miejsc w pokojach 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem i TV-SAT a ich przytulne wnętrza sprzyjają komfortowi wypoczynku po ciężkim dniu pracy czy po całodziennych górskich wędrówkach.

Restauracja i kawiarnia to miejsca w naszym Mazowsze SPA, które cenią sobie najwięksi smakosze. To tutaj serwowane są dania kuchni polskiej, regionalnej oraz dania dietetyczne oparte na diecie strukturalnej opracowanej przez dra Marka Bardadyna. Na zakończenie dnia nasza ciepła, przytulna i nowoczesna kawiarnia zaprasza na relaks przy drinku i muzyce.

Nasze centrum SPA jest doskonałym sposobem na wypoczynek przy każdej okazji. Bogata oferta zabiegów ujędrniających, detoksykujących, nawilżających, antycellulitowych, redukujących tkankę tłuszczową, odżywczych i regenerujących sprawia, że każdy może wybrać idealną propozycję dla siebie. Dodatkowe oferty pakietów wypoczynkowych dla Pań i Panów pozwalają na poprawę zdrowia i urody niezależnie od wieku. Dla zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi. Oprócz zabiegów kosmetycznych czy masaży proponujemy również aktywne formy spędzania wolnego czasu, takie jak aqua aerobic na basenie, zajęcia fitness w sali, wymarsze w góry i nordic walking.

Mazowsze SPA specjalizuje się w leczeniu i profilaktyce schorzeń układu krążenia, układu oddechowego, wad postawy, schorzeń kręgosłupa, dysfunkcji narządu ruchu i obrzęków (limfatyczny,lipidowy i naczyniowy). Zakres świadczonych usług obejmuje: specjalistyczną kinezyterapię, masaże lecznicze, sekwencyjny mechaniczny masaż kompresyjny-BOA, krioterapię miejscową, światłolecznictwo, balneoterapię, elektroterapię, hydroterapię, specjalistyczną rehabilitację onkologiczną, odnowę biologiczną w sporcie. Posiada najnowocześniejszy sprzęt zabiegowy. Stosuje uznane techniki z zakresu specjalistycznej kinezyterapii m.in.: terapie manualną, ćwiczenia indywidualne prowadzone wg metod neurofizjologicznych-metoda SET, kinesio-taping. Dysponuje kompleksem rekreacyjnym z krytą pływalnią posiadającą stanowiska do hydromasażu barków, kończyn dolnych oraz kręgosłupa lędźwiowego, ponadto posiada jacuzzi, sauny, solarium.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.beskidy-noclegi.pl

www.beskidy-noclegi.pl © Noclegi w Beskidach, 2010-2011

Template Licence