Noclegi w Beskidach

Noclegi Piwniczna-Zdrój: Cisza - Las - Woda i piękna przyroda

ul. Zdrojowa 43

33-350 Piwniczna-Zdrój

tel.: 18 446 44 50


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 20 zł do 35 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Kwatera nasza położona jest w bardzo malowniczej okolicy w niedalekiej odległości od rzeki, w pobliżu pijalni wody mineralnej, przy szlaku turystycznym na Łabowską Halę, w miejscu spokojnym z widokiem na pasmo Radziejowej, na uboczu, ale w bliskiej odległości od centrum (800m.)
Do dyspozycji gości przygotowaliśmy:
- Pokoje z łazienkami i ze wspólnym węzłem sanitarnym.
- Kuchnię z pełnym wyposażeniem.
- Niekrępujące wejścia.
- Za domem grill.
- Przed domem parking i miejsce na ognisko.
Ofertę naszą kierujemy do:
1. Turystów pieszych, konnych, rowerowych na których czeka 280 km. szlaków turystycznych a wszystkie w otoczeniu przepięknego Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
2. Narciarzy - 4 stacje narciarskie, krzesełka, orczyki, talerzyki, a dla dzieci wyciągi dywanowe Stoki naśnieżane, oświetlone o różnym stopniu trudności
3. Wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy - Poprad jak przystało na górską rzekę jest rzeką ryb łososiowatych - pstrąg, lipień, brzana i królowa rzeki głowacica. Okoliczne lasy obfitują w grzyby - jesienią RYDZE.
4. Rodziny z dziećmi - kwatera nasza położona jest na uboczu w spokojnym miejscu, ale w bliskiej odległości od centrum, sklepu osiedlowego i placu zabaw dla dzieci.
5. Osoby szukające spokojnego wypoczynku - dla mniej wytrawnych turystów czeka 10 km. alejek spacerowych w Leśnym Parku Zdrojowym.
6. Wszystkich, którym kontakt z naturą nie jest obojętny, ceniących piękno przyrody, ciszę, spokój i aktywny wypoczynek.
Zapraszamy.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.beskidy-noclegi.pl

www.beskidy-noclegi.pl © Noclegi w Beskidach, 2010-2011

Template Licence