Noclegi w Beskidach

Noclegi Muszyna: Homa

ul. Kościuszki 26a

33-370 Muszyna

tel.: 18 471 83 47


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 20 zł do 35 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Nasze kwatery to wspaniałe miejsce na wypoczynek w Muszynie.

Usługi nasze kierowane są zarówno do wczasowiczów, jak i do wędkarzy, gdyż budynek, w którym znajdują się pokoje jest położony ok.: 20 m. od rzeki Poprad, 150m. od Kościoła
i najbliższego sklepu, 2 km od stacji PKP, 800 m od najbliższego przystanku autobusowego,
1 km od źródełka wody mineralnej, 3 km od centrum miasta, 6 km od przejścia granicznego na Słowacje. Istnieje możliwość skorzystania z: kuchni, w której znajdują się wszystkie potrzebne rzeczy, a także z obiado-kolacji - po skonsultowaniu tego z nami.

Nasze kwatery otoczone są górami, w lecie można się wybrać na grzyby, na jesień pochodzić po przepięknych tutejszych szlakach, natomiast zimą można poszaleć na śniegu. Muszyna jest przepięknym miastem uzdrowiskowym, które pochodzi z XI wieku, przez naszą miejscowość przebiegał szlak bursztynowy, czego pozostałością są ruiny zamku, które można w każdej chwili zwiedzić.

Na terenie Muszynie i pobliskich wsi znajduje się piękny Szlak Architektury Drewnianej, to są między innymi: Cerkwie w Powroźniku, Leluchowie, Dubnym, Złockim, Szczawniku
i Żegiestowie. W okolicach znajdują się liczne źródła wód mineralnych, mofety, skamieniałości i jeszcze wiele innych miłych dla oka atrakcji.

ZAPRASZAMY:)


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.beskidy-noclegi.pl

www.beskidy-noclegi.pl © Noclegi w Beskidach, 2010-2011

Template Licence